Ekip

Banu ARSLAN

1970 de Samsun’da doğdu. İş hayatına Samsun Yem Sanayi Pazarlama servisinde başladı. Üç yılın ardından 1996 yılında Kentbank A.Ş. de Bankacılık kariyeri başladı.
Kariyeri Bireysel Bankacılık yetkililiğinden Pazarlama Yönetmenliğine ulaştı. Osmanlı Bankası A.Ş ve Dışbank A.Ş. nin Samsun Şubelerinde görev yaptı. 2004 yılında Dışbank A.Ş. Mecidiyeköy Şubesi Bireysel Team Head görevine atandı.

2005 yılında Bankanın sahiplik değiştirmesiyle beraber Fortisbank Şişli Ticaret Merkezi Şube Müdürlüğüne terfi etti.

Daha sonra 2011 yılı başlarına kadar aynı bankanın Ortaköy ve İstanbul Şubelerinin Müdürlüğünü yaptı. 2011 yılında TEB A.Ş ne transfer olarak Harbiye Şube Müdürlüğü görevini üstlendi. Bu görevini

2015 yılına değin başarıyla gerçekleştiren Banu Arslan son olarak bankanın Ortaköy Şube Müdürlüğü görevine atandı. Bu görevini 2017 yılı sonuna değin sürdürdü ve Bankacılık kariyerini Şube Müdürlüğünden emekli olarak sonlandırdı.

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce İşletme mezunu olan Banu Arslan çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.10 yılı aşkın Şube Yöneticiliği tecrübesiyle özellikle Şube Müdürlerine yönelik Şube Bilanço Yönetimi, Şube Karlılık Yönetimi, Satış Aktivitelerinin düzenlenmesi, Şube Hedef Yönetimi gibi konularda eğitimler vermeyi amaçlamaktadır.