Ekip

Ayşe Gamze KAMOĞLU

1971 Yılında İstanbul’da doğdu, üniversite eğitimini 1993 yılında M.Ü. İngilizce İşletme Bölümünde tamamladı. İkinci üniversite eğitimini AÖF Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi bölümüyle sürdürdü. 2018-2019 Döneminde AÖF Sosyal Hizmetler Bölümü 1. sınıf öğrencisi olarak öğrenimini sürdürüyor.

1993 Yılında T.Garanti Bankası Genel Müdürlük Bireysel Bankacılık Pazarlama Bölümünde MT olarak iş hayatına başladı. 1997-1999 Yılları arasında TEB Gayrettepe Şubesinde bireysel bankacılık bölümünde şef olarak çalıştı. Demirbank, İktisat Bankası ve Oyakbank’ta Bölge ve Genel Müdürlükte Satış Müdürü pozisyonlarında bulundu. 2008-2010 Tarihleri arasında İngbank Genel Müdürlüğünde bireysel bankacılık satış ve pazarlama projelerinden (Kredi Ekspres Şubeler, Direkt Satış Ekibi Kurulumu, Şube Dışı Satış Faaliyetleri Projesi vb.) sorumlu Grup Müdürü olarak çalıştı.

Haziran 2010 da bankacılık kariyerini sona erdiren Kamoğlu, Ekim 2010 tarihinde Nar Eğitim ve Danışmanlık’a katıldı. Bankacılık ve finans sektöründe bireysel/orta/üst segment portföy müşteri yönetimi, temel/ileri/uygulamalı satış becerileri, direkt satışta başarı, çağrı merkezi satış, ilkeli müzakere ve ikna, satışta kişisel etkinlik, ilişki yönetimi, gişede satış, konut piyasası/konut kredileri sertifikasyon eğitimlerinde görev aldı. Kurumlara özel danışman/yönetici gelişim el kitapları ve interaktif eğitici mobil simülasyonlar hazırladı. Finans dışı sektörlerde danışmanlık projelerinde görev aldı. 2018 Yılı itibariyle eğitim ve danışmanlık çalışmalarına Zen Eğitim bünyesinde devam eden Gamze Kamoğlu iyi derecede ingilizce ve orta derecede fransızca bilmektedir. BES Aracılık yetkisine, NLP Pratisyen sertifikasına, Sola Unitas Koçluk Akademisinden Temel Koçluk Eğitimi sertifikasına ve Certified Corporate Wellness Specialist Uzmanlık sertifikasına sahip olan Kamoğlu, iki kız çocuk annesidir.

Evsizler için çalışmalar yapan Çorbada Tuzun Olsun Derneği'nin kurucu üyesi olarak yönetim kurulunda sosyal dayanışma faaliyetlerinde aktif rol almaktadır.